O naszym profesjonalizmie świadczą nie tylko dyplomy prawa Uniwersytetu Warszawskiego czy ukończona aplikacja przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, lecz także wieloletnie doświadczenie w pracy prawniczej. Zadowolenie naszych klientów zmotywowało nas do założenia własnej kancelarii – miejsca, któremu poświęcamy nasze umiejętności, wiedzę i zapał.

Poznaj nasz zespół

Adam Florczyk

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Były prezes Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA (grupa lokalna Warszawa). Przez lata zdobywałem doświadczenie w kancelariach prawnych, w których zajmowałem się m.in. obsługą prawną przedsiębiorców, doradzaniem spółkom notowanym na rynku kapitałowym oraz reprezentacją klientów przed sądami. Specjalizuję się w prawie spółek, prawie cywilnym (odszkodowania) i w zamówieniach publicznych. Jestem miłośnikiem procedury cywilnej oraz piłki nożnej.

Specjalizuję się w:


prawie spółek


odszkodowaniach


procesie sądowym


dopłatach bezpośrednich

Łukasz Markowski

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Jestem pracownikiem samorządowym i specjalistą w tematyce funkcjonowania jednostek administracji publicznej oraz szeroko rozumianego prawa administracyjnego. Mam wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej projektów finansowanych z funduszy unijnych. Przez kilka lat w renomowanych kancelariach prawnych zajmowałem się obsługą przedsiębiorców oraz osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy.

Specjalizuję się w:


prawie pracy


prawie funduszy europejskich


prawie cywilnym

Piotr Słoń

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyłem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w prawie ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej. Mam wieloletnie doświadczenie w zakresie likwidacji szkód osobowych i dochodzenia roszczeń regresowych. Współpracowałem z największymi firmami ubezpieczeniowymi na polskim rynku, takimi jak PZU S.A. czy Compensa T.U. S.A., a także z Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A.

Specjalizuję się w:


prawie ubezpieczeń


prawie funduszy inwestycyjnych


rynkach kapitałowych

Dlaczego my?

Możesz nam zaufać

Jako członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie obowiązuje nas tajemnica zawodowa, chroniąca dane zarówno naszych klientów, jak i ich spraw. Zawsze kierujemy się kodeksem etyki zawodowej.

Stawiamy na jakość i uczciwość

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych i indywidualnych, zarówno w bieżącym doradztwie, jak i w postępowaniach przed sądami. Zawsze rzetelnie przygotowujemy strategie procesowe i dbamy o każdy szczegół prowadzonej przez nas sprawy. Klienci cenią naszą uczciwość i niezawodność.

Najważniejsze jest dobro klienta

Zawsze dobieramy rozwiązania dopasowane do celów i potrzeb klientów. Udzielamy jednorazowych porad lub świadczymy stałą i kompleksową pomoc prawną.